Bendrasis pagalbos centras nedelsdamas mobilizavo dideles gelbėjimo pajėgas. Į įvykio vietą atvyko gausūs priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai iš įvairių Lietuvos miestų, taip pat sulaukta kolegų pagalbos iš Lenkijos. Keleivių gelbėjimo operacijoje dalyvavo keturi greitosios medicinos pagalbos ekipažai ir policijos pareigūnai.
Mokomosiose pratybose aktyviai dalyvavo Marijampolės, Kauno ir Vilniaus priešgaisrinių gelbėjimo valdybų komandos, medikų pajėgos bei kolegos iš Lenkijos.
Pratybas stebėjęs Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Nerijus Mašalaitis akcentavo, kad tokio masto mokymai yra galimybė įvertinti tarnybų pasirengimą bei būtinas žingsnis, padedantis stiprinant regiono saugumą. Jis atkreipė dėmesį, jog ekstremalios situacijos dažnai reikalauja greitos reakcijos, tikslaus institucijų tarpusavio koordinavimo ir gebėjimo veikti neapibrėžtumo sąlygomis, todėl praktiniai mokymai yra neįkainojami.









Komentuoti