Pasveikinti Šv. Marijos globos namų bendruomenės garbingo jubiliejaus proga atvyko Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, LR Seimo narys Karolis Podolskis, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jolita Žukelienė, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministras Saulius Davainis bei kiti garbūs svečiai.
Sveikindamas bendruomenę Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda dėkojo už kasdienį atsidavimą žmogui, jautrumą ir prasmingą veiklą: „Nuoširdžiai sveikinu visą bendruomenę gražaus 25-erių metų jubiliejaus proga. Jūsų kasdienis atsidavimas žmogui, jautrumas ir nuoširdus rūpestis kuria vietą, kurioje žmonės sulaukia ne tik profesionalios priežiūros, bet ir žmogiškos šilumos, palaikymo bei bendrystės. Džiugu matyti, kad per visus šiuos metus savo darbu dovanojate gerumą, viltį ir saugumo jausmą tiems, kuriems to labiausiai reikia. Jūsų veikla yra labai svarbi visai Marijampolės savivaldybei, o atsiliepimai apie jūsų bendruomenę visuomet kupini pagarbos ir dėkingumo. Linkiu, kad niekada nepritrūktų tarpusavio palaikymo, stiprybės, pagarbos bei nuoširdaus žmonių dėkingumo už prasmingą ir kilnią misiją“









Komentuoti